Jabłonna, ul. Jabłonna

  • Typ: Dom wolnostojący
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 286 m²
  • Pow. działki: 651 m²
  • Liczba pokoi: 8
  • Sypialnie: 5
  • Cena: 2 500 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1693

Opis oferty

WOLNOSTOJĄCY, ROZŁOŻYSTY DOM POŁOŻONY W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE PARKU PAŁACOWEGO W JABŁONNIE.
Nieruchomość wyróżnia się dużą ilością okien, wysokimi sufitami oraz bardzo dużą otwartą przestrzenią dzienną na parterze. (powierzchnia zabudowy to 150 m). 
Dom składa się z podpiwniczenia, parteru i poddasza. Piwnice są zlokalizowane pod całym domem i są wysokie. Parter ma wysokość ok, 3 m, poddasze ma skosy.
PODZIAŁ DOMU / WYODRĘBNIONY LOKAL:
Nieruchomość podzielona jest na zasadniczą część domu oraz mniejszy lokal, który ma odrębne wejście od strony frontowej. Może stanowić oddzielne mieszkanie dla dorastającego dziecka lub przestrzeń dla gosposi, opiekunki czy niani. Świetnie sprawdzi się również jako lokal do wykonywania działalności gospodarczej. Ta część domu znajduje się na dwóch poziomach. W jej górnej części jest sypialnia, garderoba, łazienka. W dolnej części znajdziemy gabinet do pracy, małą kuchnię, toaletę, oraz pokój. Tutaj też jest wyjście na taras i do ogrodu. Główna część domu oraz lokal są skomunikowane między sobą drzwiami na poddaszu oraz drzwiami na dole zaraz przy wejściu.   
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ DOMU:
PIWNICA : Garaż na dwa duże samochody, spiżarnia, pralnia i suszarnia, pomieszczenie techniczne z piecami, pokój mniejszy, pokój duży, oraz kolejne pomieszczenie typu duża wnęka. Podpiwniczenie jest wysokie, obszerne, zlokalizowane pod całym domem.
PARTER : Salon jest przestronny, wysoki na 3 m, posiada 5 dużych okien. Połączony jest z jadalnią i kuchnią, która jest tylko częściowo zamknięta. Przy kuchni i jadalni znajduje się spiżarnia. Z salonu wyjście na piękny taras i do ogrodu. W dalszej części domu znajdziemy również pokój przy wejściu, łazienkę z wanną oraz korytarz wejściowy z szafą. 
PODDASZE : sypialnia, łazienka z wanną i prysznicem, pokój,  sypialnia główna, garderoba.
DANE TECHNICZNE:
Powierzchnia użytkowa domu: 285,56 m (w tym garaż 31,92 m) Powierzchnia całkowita domu: 424,50 m                          powierzchnia działki: 651 m                                                      powierzchnia zabudowy 150 m. 
Nieruchomość została oddana do użytku w 2011 r. Dom jest w doskonałym stanie technicznym. Jest świetnie zaizolowany, ma grube mury, wszystkie instalacje techniczne są w doskonałym stanie. 
LOKALIZACJA:
Dom położony jest tuż obok  Pałacu w Jabłonnie. Pałac jest otoczony parkiem założonym w XVIII w., z romantycznymi budowlami. Inne zabytki w Jabłonnie to Fortyfikacje Niemieckie, Budynek Poczty, Willa dr, Stanisława Bzury.                                          Tuż obok Parku Pałacowego znajduje się Nadbrzeże Wisły z licznymi punktami widokowymi oraz Tamą Bobrów. To jest dystans zaledwie kilkaset metrów od prezentowanej nieruchomości.
Transport w Jabłonnie jest dość mocno rozwinięty, ponieważ krzyżują się tutaj dwie ważne drogi: krajowa nr 61 oraz wojewódzka nr 630. Na terenie Jabłonny funkcjonuje trzech przewoźników autobusowych, w tym ZDM. Do Legionowa dojedziemy autem w 12 m (to jedynie 5 km). W odległości zaledwie1 km znajduje się Szkoła Podstawowa, tylko 2-3 km do centralnej części Jabłonny z dużymi marketami, usługami, kawiarniami. Do centrum Warszawy 22 km.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia tego wyjątkowego miejsca!

 

.
Oferta nr 16930978 wysłana z systemu LocumNet Online

Agent nieruchomości

Aneta Nadgrodkiewicz

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem