Jabłonna, ul. Jabłonna

  • Typ: Dom wolnostojący
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 286 m²
  • Pow. działki: 651 m²
  • Liczba pokoi: 8
  • Sypialnie: 5
  • Cena: 2 200 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1720

Opis oferty

Zapraszamy do tej wyjątkowej nieruchomości, w której solidność wykonania konstrukcji, grube mury, głębokie oraz dobrze zaizolowane i suche podpiwniczenie docenią zapewne znawcy spraw technicznych .   

Osoby kreatywne dostrzegą pewnie ogromną przestrzeń, mnóstwo naturalnego światła wewnątrz, wysokie sufity ( 3m ) i rozłożystość domu (powierzchnia zabudowy to 150 m), które dają niemalże nieograniczone możliwości dostosowania pod swoje potrzeby.

Dla praktycznych mamy wysokie piwnice pod całym domem, funkcjonalnie rozplanowane, które mogą pełnić bardzo wiele funkcji w zupełnie komfortowych warunkach. Tutaj znajduje się garaż na dwa auta ułożone równolegle do siebie. 

Nieruchomość jest podzielona na zasadniczą część domu oraz wyodrębniony lokal mieszkalny, który ma osobne wejście od strony frontowej.

WYODRĘBNIONY LOKAL:

Ta część domu może stanowić oddzielne mieszkanie dla dorastającego dziecka lub przestrzeń dla gosposi, opiekunki czy niani. Świetnie sprawdzi się również jako lokal do wykonywania działalności gospodarczej. Lokal ten rozłożony jest na dwóch poziomach. W jej górnej części jest sypialnia, garderoba, łazienka. W dolnej części znajdziemy gabinet do pracy, małą kuchnię, toaletę, oraz pokój. Tutaj też jest wyjście na taras i do ogrodu. Główna część domu oraz lokal są skomunikowane między sobą drzwiami na poddaszu oraz drzwiami na dole zaraz przy wejściu.   

GŁÓWNA CZĘŚĆ DOMU:

PIWNICA : Garaż na dwa duże samochody, spiżarnia, pralnia i suszarnia, pomieszczenie techniczne z piecami, pokój mniejszy, pokój duży, oraz kolejne pomieszczenie typu duża wnęka. Podpiwniczenie jest wysokie, obszerne, zlokalizowane pod całym domem.

PARTER : Salon jest przestronny, wysoki na 3 m, posiada wiele dużych okien. Połączony jest z jadalnią i kuchnią, która jest tylko częściowo zamknięta. Przy kuchni i jadalni znajduje się spiżarnia. Z salonu wyjście na piękny taras i do ogrodu. W dalszej części domu znajdziemy również pokój przy wejściu, łazienkę z wanną oraz korytarz wejściowy z szafą. 

PODDASZE : sypialnia, łazienka z wanną i prysznicem, pokój,  sypialnia główna, garderoba.

DANE TECHNICZNE:

Powierzchnia użytkowa domu: 285,56 m (w tym garaż 31,92 m) Powierzchnia całkowita domu: 424,50 m                          powierzchnia działki: 651 m                                                      powierzchnia zabudowy 150 m. 

Nieruchomość została oddana do użytku w 2011 r. Dom jest w doskonałym stanie technicznym. Jest świetnie zaizolowany, ma grube mury, wszystkie instalacje techniczne są w doskonałym stanie. 

LOKALIZACJA:

Dom położony jest tuż obok  Pałacu w Jabłonnie. Pałac jest otoczony parkiem założonym w XVIII w., z romantycznymi budowlami. Inne zabytki w Jabłonnie to Fortyfikacje Niemieckie, Budynek Poczty, Willa dr, Stanisława Bzury.                                          Tuż obok Parku Pałacowego znajduje się Nadbrzeże Wisły z licznymi punktami widokowymi oraz Tamą Bobrów. To jest dystans zaledwie kilkaset metrów od prezentowanej nieruchomości.

Transport w Jabłonnie jest dość mocno rozwinięty, ponieważ krzyżują się tutaj dwie ważne drogi: krajowa nr 61 oraz wojewódzka nr 630. Na terenie Jabłonny funkcjonuje trzech przewoźników autobusowych, w tym ZDM. Do Legionowa dojedziemy autem w 12 m (to jedynie 5 km). W odległości zaledwie1 km znajduje się Szkoła Podstawowa, tylko 2-3 km do centralnej części Jabłonny z dużymi marketami, usługami, kawiarniami. Do centrum Warszawy 22 km.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia tego wyjątkowego miejsca!

 

Oferta nr 17200978 wysłana z systemu LocumNet Online

Agent nieruchomości

Aneta Nadgrodkiewicz

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem