Warszawa, Mokotów, ul. Narbutta

  • Typ: Apartament
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 104 m²
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4
  • Rok budowy: 1930
  • Cena: 1 960 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1615

Opis oferty

Wyjątkowe miejsce na Starym Mokotowie w niepowtarzalnej odrestaurowanej kamienicy przy ul. Narbutta 22.

Kamienica przedwojenna z 1938 roku zaprojektowana przez A. Jawornickiego – odróżnia się od otoczenia kształtem i charakterem wśród mokotowskich kamienic. Niepowtarzalny klimat i bryła budynku nawiązują do projektów znanego hiszpańskiego architekta A. Gaudiego.

Przedmiotem propozycji jest mieszkanie powstałe poprzez nadbudowę piętra na kamienicy. Wszystkie prace nadbudowy z roku 1991 przeprowadzone były z wielką dbałością o jakość wykończenia, użytych materiałów i technologii.
Dwustronna ekspozycja mieszkania na stronę południową z jednej oraz północną stronę z drugiej strony daje fantastyczne doświetlenie i wyjątkową energetykę.

Mieszkanie składa się z :
– trzech pokoi
– dużej kuchni z wydzieloną częścią na jadalnie
– łazienki z wanną
– oddzielnego WC
Istnieje możliwość wyodrębnienia dodatkowej sypialni.

W mieszkaniu przywrócono stan deweloperski.
W 2011 roku był przeprowadzony remont generalny całego budynku (wymienione piony, instalacje na klatkach, elewacja odświeżona, klatki schodowe pomalowane).

* pierwsze zdjęcia ukazują budynek z zewnątrz, wejście do budynku, przejście bramowe, dziedziniec, klatkę schodową. *Kolejne zdjęcia przedstawiają poprzedni stan wnętrza (wraz z wirtualną wycieczką) a następne obrazują aktualny stan wnętrza po przywróceniu go do stanu deweloperskiego (wylewki pod podłogę są około 20 cm niżej dzięki wyburzeniom). Projekty architektoniczne zagospodarowania lokalu (jeden przykładowy na dole strony) właściciele oferują w ramach ceny lokalu.  

Serdecznie zapraszam to wyjątkowe miejsce – warto poczuć tą wyjątkową atmosferę.

Oferta nr 16150978 wysłana z systemu LocumNet Online

Agent nieruchomości

Aneta Nadgrodkiewicz

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem