Warszawa, Ochota, Akademicka

  • Typ: Apartament
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 68 m²
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4
  • Rok budowy: 1930
  • Cena: 780 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1531

Opis oferty

Piękne i nietuzinkowe mieszkanie na poddaszu pięknej kamienicy otoczonej zielenią przy samym Placu Narutowicza.

OPIS MIESZKANIA:

Mieszkanie o powierzchni 68,44m2 składające się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni z łazienką oraz pomieszczeniem gospodarczym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie utrzymane w ciekawym`artystycznym` klimacie. Kuchnia oraz pokój dzienny bardzo ładnie doświetlone światłem naturalnym, sypialnia posiada dwa małe okienka co niweluje nadmierne nagrzewanie pomieszczenia. Zabudowa kuchenna wyposażona w sprzęt AGD: płyta gazowa, pochłaniacz oparów, piekarnik, zmywarka oraz wolnostojąca lodówka. We wszystkich pokojach znajduje się drewniana podłoga, stolarka okienna również jest wykonana z drewna. Łazienka znajdująca się obok przedpokoju została wyposażona w wannę, druga zaś obok sypialni posiada prysznic. Mieszkanie w przedpokoju wyposażone zostało w pojemne szafy, pomieszczenie gospodarcze znajdujące się w mieszkaniu wynagradza brak piwnicy. Widoki z okien głownie na sąsiednie kamienice oraz tereny zielone.

OPIS KAMIENICY:

Kamienica w której znajduje się mieszkanie, została wzniesiona w 1930 roku, przez ostatnie lata zostały przeprowadzone liczne prace rewitalizacyjne takie jak: remont elewacji frontowej, kompleksowy remont powierzchni wspólnych, remont dachu oraz wszystkich instalacji. Kamienica posiada kameralne zielone patio. Dalsze prace jakie są zaplanowane w najbliższej przyszłości to odświeżenie elewacji od wewnętrznej strony budynku.
Obecnie Kamienica nie posiada windy, lecz trwają przygotowania do tego , aby w każdej klatce zostały zainstalowane. Budynek spełnia warunki techniczne niezbędne do przeprowadzenia takiej modernizacji, została już przygotowana fachowa wycena na przeprowadzenie takich prac.

INFORMACJE DODATKOWE:

– miesięczny czynsz za mieszkanie to kwota 718zł

– forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (bez księgi wieczystej), nie ma żadnych przeciwskazań aby wyodrębnić lokal i założyć KW

– w kamienicy nie ma lokali komunalnych

– wysokość sufitów w najwyższym punkcie: 2,8m

LOKALIZACJA:

Bardzo dogodny punkt komunikacyjny, kilka kroków od kamienicy znajdują się przystanki komunikacji autobusowej oraz tramwajowej. W 2028 roku planowane jest otwarcie stacji metra `Plac Narutowicza`. Lokalizacja zapewnia komfortowy dojazd do Centrum miasta oraz do portu lotniczego im. Fryderyka Chopina. W pobliżu kamienicy znajdują się różnego rodzaju lokale usługowo – handlowe, kawiarnie, sklepy spożywcze oraz pieszy dystans do Parku Zachodniego.

Zapraszam do obejrzenia tej nietuzinkowej nieruchomości.

Agent nieruchomości

Izabela Dalewska - Mądra

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem