Warszawa, Ochota, Akademicka

  • Typ: Apartament
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 68 m²
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4
  • Rok budowy: 1930
  • Cena: 955 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1531

Opis oferty

Piękne i nietuzinkowe mieszkanie na poddaszu pięknej kamienicy otoczonej zielenią przy samym Placu Narutowicza.

OPIS MIESZKANIA:

Mieszkanie o powierzchni 68,44m2 składające się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni z łazienką oraz pomieszczeniem gospodarczym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie utrzymane w ciekawym`artystycznym` klimacie. Kuchnia oraz pokój dzienny bardzo ładnie doświetlone światłem naturalnym, sypialnia posiada dwa małe okienka co niweluje nadmierne nagrzewanie pomieszczenia. Zabudowa kuchenna wyposażona w sprzęt AGD: płyta gazowa, pochłaniacz oparów, piekarnik, zmywarka oraz wolnostojąca lodówka. We wszystkich pokojach znajduje się drewniana podłoga, stolarka okienna również jest wykonana z drewna. Łazienka znajdująca się obok przedpokoju została wyposażona w wannę, druga zaś obok sypialni posiada prysznic. Mieszkanie w przedpokoju wyposażone zostało w pojemne szafy, pomieszczenie gospodarcze znajdujące się w mieszkaniu wynagradza brak piwnicy. Widoki z okien głownie na sąsiednie kamienice oraz tereny zielone.

OPIS KAMIENICY:

Kamienica w której znajduje się mieszkanie, została wzniesiona w 1930 roku, przez ostatnie lata zostały przeprowadzone liczne prace rewitalizacyjne takie jak: remont elewacji frontowej, kompleksowy remont powierzchni wspólnych, remont dachu oraz wszystkich instalacji. Kamienica posiada kameralne zielone patio. Dalsze prace jakie są zaplanowane w najbliższej przyszłości to odświeżenie elewacji od wewnętrznej strony budynku.
Obecnie Kamienica nie posiada windy, lecz trwają przygotowania do tego , aby w każdej klatce zostały zainstalowane. Budynek spełnia warunki techniczne niezbędne do przeprowadzenia takiej modernizacji, została już przygotowana fachowa wycena na przeprowadzenie takich prac.

INFORMACJE DODATKOWE:

– miesięczny czynsz za mieszkanie to kwota 718zł

– forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (bez księgi wieczystej), nie ma żadnych przeciwskazań aby wyodrębnić lokal i założyć KW

– w kamienicy nie ma lokali komunalnych

– wysokość sufitów w najwyższym punkcie: 2,8m

LOKALIZACJA:

Bardzo dogodny punkt komunikacyjny, kilka kroków od kamienicy znajdują się przystanki komunikacji autobusowej oraz tramwajowej. W 2028 roku planowane jest otwarcie stacji metra `Plac Narutowicza`. Lokalizacja zapewnia komfortowy dojazd do Centrum miasta oraz do portu lotniczego im. Fryderyka Chopina. W pobliżu kamienicy znajdują się różnego rodzaju lokale usługowo – handlowe, kawiarnie, sklepy spożywcze oraz pieszy dystans do Parku Zachodniego.

Zapraszam do obejrzenia tej nietuzinkowej nieruchomości.

Agent nieruchomości

Przemysław Mądry

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem