Warszawa, Ursynów

  • Typ: Dom wolnostojący
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 169 m²
  • Pow. działki: 350 m²
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
  • Cena: 2 499 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1539

Opis oferty

Dom wolnostojący o nowoczesnej bryle wkomponowany w skarpę.

Piękny i nietuzinkowy dom wolnostojący w niepowtarzalnym klimacie położony na pograniczu dzielnic – Mokotowa oraz Ursynowa. Budynek charakteryzuje się wyjątkowo nowoczesną bryłą, dużą ilością przeszkleń oraz otaczającą go ze wszystkich stron zielenią.

Powierzchnia użytkowa domu to 168,86m2 na co składa się dwa poziomy:

Parter: kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, gabinet, łazienka, toaleta oraz zaplecze techniczne,

Piętro : dwa duże pokoje (open space), łazienka, toaleta,

Obecny układ jest bardzo podatny na ewentualne zmiany i dostosowanie powierzchni użytkowych do potrzeb nowego Nabywcy. Dom został oddany do użytkowania w 2020 roku, jest wyposażony w instalacje elektryczną, ogrzewania gazowego, instalację wodną, szambo oraz instalację systemu alarmowego. Poczucie prywatności zapewniają elektryczne screeny sterowane zdalnie, zainstalowane na frontowych oknach pierwszego piętra budynku.

Warto wspomnieć o walorach estetycznych domu, nowoczesna bryła wkomponowana w skarpę, biała elewacja z dużymi przeszkleniami oraz płaskim dachem, piękny zielony taras okalający dom od strony frontowej oraz bocznej zintegrowany z pergolą mającą na celu dostarczenie jeszcze większej ilości naturalnego światła do pomieszczeń na parterze budynku.

Powierzchnia działki na jakiej posadowiony jest dom to 350m2, okolica jest bardzo spokojna i kameralna. W najbliższym sąsiedztwie dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Dom nie posiada garażu, istnieje możliwość parkowania pojazdu w obrębie działki.

Obecne wykończenie domu miało posłużyć Właścicielom do prowadzenia pracowni architektonicznej (na pierwszym piętrze) oraz do celów mieszkalnych na parterze i właśnie w takiej konfiguracji sprzedawany jest dom, łazienki nie zostały ukończone w 100%. Podsumowując, oferowany dom sprzedawany jest do ewentualnej dalszej adaptacji przez nowego Nabywcę.

Warto wspomnieć że w najbliższych miesiącach do nieruchomości zlokalizowanych przy ulicy Arbuzowej planowane jest doprowadzenie kanalizacja dzięki czemu nie będzie potrzeby dalszego korzystania z szamba.

Świetny punkt komunikacyjny, zaledwie 2-3min. samochodem do Dolinki Służewieckiej, dogodny dojazd do centrum Warszawy, pieszy dystans do przystanku komunikacji autobusowej (ok. 15 min. pieszo do stacji metra Służew). W pieszej odległości znajduje się Lidl oraz stacja paliw Cirkle K i Orlen. Dogodny dojazd do centrum Handlowego Sadyba Best Mall.

Zapraszamy na prezentację, podana kwota sprzedaży podlega negocjacji!

Agent nieruchomości

Przemysław Mądry

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem