Warszawa, Ursynów

  • Typ: Dom wolnostojący
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 249 m²
  • Pow. działki: 350 m²
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
  • Cena: 2 120 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1539

Opis oferty

Dom wolnostojący o nowoczesnej bryle wkomponowany w skarpę.

Piękny i nietuzinkowy dom wolnostojący w niepowtarzalnym klimacie położony na pograniczu dzielnic – Mokotowa oraz Ursynowa. Budynek charakteryzuje się wyjątkowo nowoczesną bryłą, dużą ilością przeszkleń oraz otaczającą go ze wszystkich stron zielenią. Bydynek został zaprojektowany przez małżeństwo architektów mających wieloletnie doświadczenie projektowe.

Powierzchnia całkowita domu to 249m2, powierzchnia użytkowa to 168,86m2 na co składa się dwa poziomy:

Parter: kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, gabinet, łazienka oraz zaplecze techniczne

Piętro : dwa duże pokoje (open space), łazienka, toaleta,

Obecny układ jest bardzo podatny na ewentualne zmiany i dostosowanie powierzchni użytkowych do potrzeb nowego Nabywcy. Dom został oddany do użytkowania w 2020 roku, jest wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, alarmową oraz ogrzewania gazowego. Poczucie prywatności zapewniają elektryczne screeny sterowane zdalnie, zainstalowane na wszystkich oknach pierwszego piętra budynku.

Warto wspomnieć o walorach estetycznych domu, nowoczesna bryła wkomponowana w skarpę, biała elewacja z dużymi przeszkleniami oraz płaskim dachem, piękny zielony taras okalający dom od strony frontowej oraz bocznej zintegrowany z pergolą mającą na celu dostarczenie jeszcze większej ilości naturalnego światła do pomieszczeń na parterze budynku.

Powierzchnia działki na jakiej posadowiony jest dom to 350m2, okolica jest bardzo spokojna i kameralna. W najbliższym sąsiedztwie dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Dom nie posiada garażu, istnieje możliwość parkowania pojazdu w obrębie działki.

Świetny punkt komunikacyjny, zaledwie 2-3min. samochodem do Dolinki Służewieckiej, dogodny dojazd do centrum Warszawy, pieszy dystans do przystanku komunikacji autobusowej (ok. 15 min. pieszo do stacji metra Służew). W pieszej odległości znajduje się Lidl oraz stacja paliw CirkleK oraz Orlen.

Zapraszamy na prezentację!

Agent nieruchomości

Przemysław Mądry

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem