Warszawa, Ursynów

  • Typ: Lokal biurowy
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 169 m²
  • Pomieszczeń: 4
  • Rok budowy: 2020
  • Cena: 2 499 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1561

Opis oferty

Dom wolnostojący idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie niedużej działalności gospodarczej.

Piękny i nietuzinkowy dom wolnostojący w niepowtarzalnym klimacie położony na pograniczu dzielnic – Mokotowa oraz Ursynowa. Budynek charakteryzuje się wyjątkowo nowoczesną bryłą, dużą ilością przeszkleń oraz otaczającą go ze wszystkich stron zielenią.

Powierzchnia użytkowa domu to 168,86m2 na co składa się dwa poziomy:

Parter: kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, gabinet, łazienka, toaleta oraz zaplecze techniczne,

Piętro : dwa duże pokoje (open space), łazienka, toaleta,

Obecny układ jest bardzo podatny na ewentualne zmiany i dostosowanie powierzchni użytkowych do potrzeb nowego Nabywcy. Dom został oddany do użytkowania w 2020 roku, jest wyposażony w instalacje elektryczną, ogrzewania gazowego, instalację wodną, szambo oraz instalację systemu alarmowego. Poczucie prywatności zapewniają elektryczne screeny sterowane zdalnie, zainstalowane na frontowych oknach pierwszego piętra budynku.

Warto wspomnieć o walorach estetycznych domu, nowoczesna bryła wkomponowana w skarpę, biała elewacja z dużymi przeszkleniami oraz płaskim dachem, piękny zielony taras okalający dom od strony frontowej oraz bocznej zintegrowany z pergolą mającą na celu dostarczenie jeszcze większej ilości naturalnego światła do pomieszczeń na parterze budynku.

Powierzchnia działki na jakiej posadowiony jest dom to 350m2, okolica jest bardzo spokojna i kameralna. W najbliższym sąsiedztwie dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Dom nie posiada garażu, istnieje możliwość parkowania pojazdu w obrębie działki.

Obecne wykończenie domu miało posłużyć Właścicielom do prowadzenia pracowni architektonicznej (na pierwszym piętrze) oraz do celów mieszkalnych na parterze i właśnie w takiej konfiguracji sprzedawany jest dom, łazienki nie zostały ukończone w 100%. Podsumowując, oferowany dom sprzedawany jest do ewentualnej dalszej adaptacji przez nowego Nabywcę.

Warto wspomnieć że w najbliższych miesiącach do nieruchomości zlokalizowanych przy ulicy Arbuzowej planowane jest doprowadzenie kanalizacja dzięki czemu nie będzie potrzeby dalszego korzystania z szamba.

Świetny punkt komunikacyjny, zaledwie 2-3min. samochodem do Dolinki Służewieckiej, dogodny dojazd do centrum Warszawy, pieszy dystans do przystanku komunikacji autobusowej (ok. 15 min. pieszo do stacji metra Służew). W pieszej odległości znajduje się Lidl oraz stacja paliw Cirkle K i Orlen. Dogodny dojazd do centrum Handlowego Sadyba Best Mall.

Zapraszamy na prezentację, podana kwota sprzedaży podlega negocjacji!

Oferta wysłana z systemu LocumNet Online.

Agent nieruchomości

Przemysław Mądry

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem