Warszawa, Ursynów, Wąwozowa

  • Typ: Lokal gastronomiczny
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 77 m²
  • Rok budowy: 1996
  • Cena: 1 309 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1610

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego na Kabatach o powierzchni 77m2. Lokal z reprezentacyjną witryną i bezpośrednim wejściem z ulicy. 
 
Aktualnie na potrzeby prowadzenia biznesu gastronomicznego, lokal został podzielony następująco:
 
– open space o powierzchni: 44,20m2
 
– kuchnia o powierzchni: 15,75m2
 
– pomieszczenie socjalne: 5,07m2
 
– korytarz: 2,65m2
 
– magazyn spożywczy: 3,30m2
 
– toaleta dla klientów: 2,39m2
 
Wysokość sufitu w lokalu to prawie 4m. Lokal posiada okna od strony patio budynku co dodatkowo zapewnia dużą ilość naturalnego światła w przestrzeni kuchennej oraz socjalnej.
 
Lokal został przystosowany do prowadzenia gastronomii na najwyższym poziomie. Wentylacja lokalu wyprowadzona została na dach budynku, dzięki czemu zapachy przyrządzanych dań nie są przenoszone na lokale mieszkalne co pozwala swobodnie i w pełni komfortowo prowadzić biznes. Sala dla gości oraz kuchnia zostały wyposażone w wydajną klimatyzacją. Zabudowa kuchni wraz z wyposażeniem wykonana została przez profesjonalną firmę zgodnie z obowiązującymi wymogami sanepidu.  

 
Sala restauracyjna od samego wejścia robi bardzo dobre wrażenie, dzięki wysokim sufitom odczuwalna jest przestrzeń. Wyposażenie sali obejmuje wysokiej jakości: stoły, krzesła, klimatyczne oświetlenie, przepiękna kafelkowa podłoga i artystyczne malowidła na ścianie. Lokal wyposażony został również w systemy: CCTV, alarmowy, audio.
Dużym atutem jest dobrze doświetlona – otwarta kuchnia, dzięki czemu goście mogą obserwować proces przygotowania potraw.
Całość robi naprawdę fantastyczne i profesjonalne wrażenie, również z zewnątrz – piękna stolarka, duże witryny i świetne widoczne z daleka logo restauracji. 


  
* Sprzęt kuchenny nie jest przedmiotem sprzedaży, pozostaje jako otwarta kwestia do dyskusji z potencjalnym Kupującym.
 
Zapraszamy na prezentację lokalu.

Oferta nr 16100978 wysłana z systemu LocumNet Online

Agent nieruchomości

Przemysław Mądry

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem