Warszawa, Bielany, Rudzka

  • Typ: Apartament
  • Transakcja: Sprzedaż
  • Powierzchnia: 114 m²
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017
  • Cena: 1 875 000 PLN
  • Nr oferty: 978-1376

Opis oferty

Piękny i nietuzinkowy apartament w niepowtarzalnej inwestycji Kellera Park Residence.

INFORMACJE PODSTAWOWE:

Apartament dwupoziomowy o powierzchni 114m2:

PARTER (wysokość sufitów – 2,9m): przedpokój, łazienka, salon z kuchnią i jadalnią, wyjście na ogród i taras o łącznej powierzchni ok. 45m2.

PIĘTRO (wysokość sufitów – 2,7m): trzy osobne sypialnie, korytarz, łazienka z wanną i prysznicem

Apartament wykończony przy użyciu materiałów bardzo wysokiej jakości z dbałością o walory estetyczne jak i funkcjonalne. Podłogi wykonane z drewna oraz gresu, wysokie drzwi, poręcze oraz schody wykonane na zamówienie. Kuchnia wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, pochłaniacz oparów, lodówko-zamrażarka, chłodziarka do wina).

Apartament wyposażony w system inteligentnego zarządzania (sterowanie oświetleniem oraz elektrycznymi roletami odbywa się za pomocą aplikacji w smartfonie), czujnik antypożarowy, system alarmowy połączony bezpośrednio z portiernią.
Budynek wyposażony w system klimatyzacji centralnej – istnieje możliwość podłączenia klimatyzacji bezpośrednio w lokalu (został wykupiony dostęp).

Pokój dzienny został wyposażony w profesjonalny system kina domowego – designerski telewizor imitujący ramę z lustrem, ekran do projektora wysuwany elektrycznie oraz system kina domowego wbudowany w suficie + subwoofer. Rolety rzymskie sterowane elektrycznie.

INFORMACJE DODATKOWE:

Do apartamentu przynależą dwa wygodne miejsca parkingowe znajdujące się w hali garażowej budynku płatne dodatkowo po 50 000zł każde.

Komórka lokatorska o powierzchni 5m2 płatna dodatkowo 25 000zł.

Miesięczny czynsz administracyjny za mieszanie to kwota 1430zł.

INFORMACJE O BUDYNKU:

Kellera Park Residence to prestiżowy, butikowy kompleks apartamentów zlokalizowany na pograniczu Starych Bielan i Zielonego Żoliborza. Otoczenie niskiej zabudowy w stylu kamienicznym oraz domów jednorodzinnych nadaje okolicy kameralną atmosferę przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich walorów komunikacyjnych. Główną ideą projektową stało się stworzenie kameralnego budynku kamienicznego, nawiązującego stylistyką oraz formą do budynków z końca XIX i początku XX wieku, która nadała Warszawie miano Paryża Północy.

Rezydencję cechuje kameralna atmosfera luksusu i komfortu. Tuż za ręcznie wykonanymi przeszklonymi drzwiami wejściowymi znajduje się przestronny hall, w którym zlokalizowana została recepcja obsługiwana przez Concierge. Wnętrza rezydencji emanują komfortem w klasycznej stylistyce. Przestronny hall o wysokości blisko 6 m podkreśla majestatyczne wnętrze. Naturalne materiały wykończenia-ciepłe drewno i kamień-inspirowane nutą art deco z ręcznie wykonanymi żyrandolami dopełniają wyjątkowy klimat rezydencji.

Agent nieruchomości

Przemysław Mądry

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem